RSP-1000-48
DigiKey raktári szám
1866-4219-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-1000-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RSP-1000-48 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
11,61" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (295,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
21 A