TPSMF4L33A
DigiKey raktári szám
F7546TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F7546CT-ND - Vágott szalag (CT)
F7546DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMF4L33A
Leírás
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
Részletes leírás
53,3V bilincs 7,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,3V