CX3225GA12000D0PTVCC
DigiKey raktári szám
478-CX3225GA12000D0PTVCCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-CX3225GA12000D0PTVCCCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-CX3225GA12000D0PTVCCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX3225GA12000D0PTVCC
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±50ppm kristály 8pF 200 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CX3225GA12000D0PTVCC modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
2-SMD (3,2x2,5)
Frekvenciastabilitás
±150ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)
Terhelő kapacitás
8pF