NRVTS2H60ESFT3G
DigiKey raktári szám
488-NRVTS2H60ESFT3GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NRVTS2H60ESFT3GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NRVTS2H60ESFT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRVTS2H60ESFT3G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 2A Felületszerelt SOD-123FL
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NRVTS2H60ESFT3G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
12 µA @ 60 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Gyártói tokozás
SOD-123FL
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
650 mV @ 2 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)