DLW43SH101XK2L
DigiKey raktári szám
490-DLW43SH101XK2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW43SH101XK2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW43SH101XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW43SH101XK2L
Leírás
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Részletes leírás
100 µH @ 1 MHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200mA DCR 2ohm
EDA / CAD modellek
DLW43SH101XK2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2ohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság
0,110" (2,80mm)
Induktivitás / frekvencia
100 µH @ 1 MHz
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Névleges áram (max.)
200mA