6SEPC220M+TSS
DigiKey raktári szám
P16420CT-ND - Vágott szalag (CT)
P16420TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
6SEPC220M+TSS
Leírás
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 6.3 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 18mohm 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
6SEPC220M+TSS modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Panasonic Industry
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
149 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
2.98 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Típus
Polimer
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
220 µF
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
6.3 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
18mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C