Q6016LH4 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 15 567
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 17 766
Adatlap
Raktáron: 433
Raktáron: 770
WeEn Semiconductors
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 16 A Furatszerelt TO-220 izolált fül
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Q6016LH4
DigiKey raktári szám
Q6016LH4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q6016LH4
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
35 mA
Max. tartóáram (Ih)
50 mA
Csomagolás
Ömlesztve
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Záróirányú feszültség
600 V
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
16 A
Gyártói tokozás
TO-220 izolált fül
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
167A, 200A