BTA06-600CWRG
DigiKey raktári szám
497-3385-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BTA06-600CWRG
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO220
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 6 A Furatszerelt TO-220
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BTA06-600CWRG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
60A, 63A
Gyártó
STMicroelectronics
Max. gyújtóáram (Igt)
35 mA
Sorozat
Max. tartóáram (Ih)
35 mA
Csomagolás
Csőtár
Konfiguráció
egyszeres
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Alternistor - védőáramkör nélkül
Rögzítés módja
Furatszerelt
Záróirányú feszültség
600 V
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
6 A
Gyártói tokozás
TO-220
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V