BTA216X-600F,127 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 496
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 22
Raktáron: 6 141
Raktáron: 631
Triak standard 600 V 16 A Furatszerelt TO-220F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BTA216X-600F,127
DigiKey raktári szám
1740-1344-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BTA216X-600F,127
Leírás
TRIAC 600V 16A TO220F
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
25 mA
Gyártó
WeEn Semiconductors
Max. tartóáram (Ih)
30 mA
Üzemi hőmérséklet
125°C (TJ)
Triak típusa
standard
Záróirányú feszültség
600 V
Tokozás
TO-220-3 Full Pack, Izolált fül
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
16 A
Gyártói tokozás
TO-220F
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.5 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
140A, 150A