BTA12-600CWRG
DigiKey raktári szám
497-6667-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BTA12-600CWRG
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 12 A Furatszerelt TO-220
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BTA12-600CWRG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
120A, 126A
Max. gyújtóáram (Igt)
35 mA
Sorozat
Max. tartóáram (Ih)
35 mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Alternistor - védőáramkör nélkül
Záróirányú feszültség
600 V
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
12 A
Gyártói tokozás
TO-220
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V