BTA16-600BWRG nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 16 029
Adatlap
Similar
WeEn Semiconductors
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
WeEn Semiconductors
Littelfuse Inc.
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 16 A Furatszerelt TO-220
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BTA16-600BWRG
DigiKey raktári szám
497-3122-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BTA16-600BWRG
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BTA16-600BWRG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A
Max. gyújtóáram (Igt)
50 mA
Sorozat
Max. tartóáram (Ih)
50 mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Alternistor - védőáramkör nélkül
Záróirányú feszültség
600 V
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
16 A
Gyártói tokozás
TO-220
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V