FGG.0B.302.CLAD42Z
DigiKey raktári szám
FGG.0B.302.CLAD42Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.302.CLAD42Z
Leírás
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
FGG.0B.302.CLAD42Z modellek
Pozíciók száma
2
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
302
Kábelátmérő
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C