Ehhez nincs kép: FPG.0B.302.CLAD42Z
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FPG.0B.302.CLAD42Z
DigiKey raktári szám
1124-FPG.0B.302.CLAD42Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FPG.0B.302.CLAD42Z
Leírás
INTERCONNECT CIRCULAR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FPG.0B.302.CLAD42Z modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Króm
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Pozíciók száma
2
Árnyékolás
Csatlakozó mérete (betét)
302
Névleges áram (Amper)
10A
Rögzítés módja
Lengő (soros), derékszögű
Kábelátmérő
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Végződtetés
Forrcsúcs
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C