FGG.0B.302.CLAD52
DigiKey raktári szám
FGG.0B.302.CLAD52-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.302.CLAD52
Leírás
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
FGG.0B.302.CLAD52 modellek
Pozíciók száma
2
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
302
Kábelátmérő
0,169" ~ 0,205" (4,30mm ~ 5,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C