FGG.0B.302.CLAD42
DigiKey raktári szám
FGG.0B.302.CLAD42-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.302.CLAD42
Leírás
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FGG.0B.302.CLAD42 modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
2
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
302
Kábelátmérő
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C