PHG.0B.302.CLLD52Z
DigiKey raktári szám
PHG.0B.302.CLLD52Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHG.0B.302.CLLD52Z
Leírás
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PHG.0B.302.CLLD52Z modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
2
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
302
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C