CL0306KRX7R6BB224
DigiKey raktári szám
13-CL0306KRX7R6BB224TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CL0306KRX7R6BB224CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CL0306KRX7R6BB224DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL0306KRX7R6BB224
Leírás
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X7R 0306 (0816 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CL0306KRX7R6BB224 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL (fordított geometria)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0306 (0816 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,031" H. x 0,063" Sz. (0,80mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)