TX24-100R-LT-H1E
TX24-100R-LT-H1E
TX24-100R-LT-H1E
DigiKey raktári szám
670-1365-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX24-100R-LT-H1E
Leírás
CONN RCPT 100POS R/A GOLD
EDA / CAD modellek
TX24-100R-LT-H1E modellek
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Sorozat
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Lemeztől mért magasság
0,354" (9,00mm)
Pozíciók száma
100
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)