TX25-100P-6ST-H1E
DigiKey raktári szám
670-1421-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX25-100P-6ST-H1E
Leírás
CONN PLUG 100POS VERT GOLD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó dugó, közép-érintkezősoros Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TX25-100P-6ST-H1E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
JAE Electronics
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
4,00µin (0,100µm)
Csatlakozó típusa
dugó, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
12mm, 16mm, 18mm
Pozíciók száma
100
Lemeztől mért magasság
0,362" (9,20mm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)