TX25-100P-12ST-N1E
DigiKey raktári szám
670-1419-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX25-100P-12ST-N1E
Leírás
CONN PLUG 100POS VERT GOLD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó dugó, közép-érintkezősoros Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TX25-100P-12ST-N1E modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
JAE Electronics
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
4,00µin (0,100µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
18mm, 22mm, 24mm
Csatlakozó típusa
dugó, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,598" (15,20mm)
Pozíciók száma
100
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)