TX25-100P-8ST-H1E
DigiKey raktári szám
670-1424-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX25-100P-8ST-H1E
Leírás
CONN PLUG 100POS VERT GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó dugó, közép-érintkezősoros Furatszerelt arany
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
dugó, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
14mm, 18mm, 20mm
Pozíciók száma
100
Lemeztől mért magasság
0,441" (11,20mm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)