TX25-100P-LT-N1E
DigiKey raktári szám
670-1427-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX25-100P-LT-N1E
Leírás
CONN PLUG 100POS R/A GOLD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó dugó, közép-érintkezősoros Furatszerelt, derékszögű arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TX25-100P-LT-N1E modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Lemeztől mért magasság
0,354" (9,00mm)