TX24-100R-6ST-N1E
DigiKey raktári szám
670-1364-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX24-100R-6ST-N1E
Leírás
CONN RCPT 100POS VERT GOLD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Furatszerelt arany
EDA / CAD modellek
TX24-100R-6ST-N1E modellek
Rögzítés módja
Furatszerelt
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
12mm, 14mm, 18mm
Lemeztől mért magasság
0,406" (10,30mm)
Pozíciók száma
100
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)