TX24-100R-12ST-H1E
DigiKey raktári szám
670-1360-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX24-100R-12ST-H1E
Leírás
CONN RCPT 100POS VERT GOLD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TX24-100R-12ST-H1E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
JAE Electronics
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
4,00µin (0,100µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
18mm, 20mm, 24mm
Pozíciók száma
100
Lemeztől mért magasság
0,642" (16,30mm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)