M300-MV31045M1
DigiKey raktári szám
952-3085-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-MV31045M1
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 3MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,118" (3,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M300-MV31045M1 modellek
Kategória
Rögzítés módja
Menetes
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,126" (3,20mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,276" (7,00mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
29,5µin (0,75µm)
Érintkező típusa
tű, táp
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA46), Nejlon 4/6, üvegszálas
Pozíciók száma
Tulajdonságok
illesztőperem
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
10A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
600VAC/DC
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
8,9mm