M300-FC11005F2-0300L
DigiKey raktári szám
952-4019-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FC11005F2-0300L
Leírás
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategória
Hossz
0,984' (300,00mm, 11,81")
Gyártó
Harwin Inc.
Tulajdonságok
polaritásvédett, Csavarzár
Sorozat
Szín
fehér, különálló
Csomagolás
Tasak
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel végződtetése
krimpelés
Csatlakozó típusa
Aljzat - különálló vezetékek
Érintkező bevonata
arany
Pozíciók száma
10
Érintkező bevonatának vastagsága
5,90µin (0,150µm)
Sorok száma
2
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,118" (3,00mm)