M300-FC31005F2-0300L
DigiKey raktári szám
952-4025-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FC31005F2-0300L
Leírás
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategória
Hossz
0,984' (300,00mm, 11,81")
Pozíciók száma
10
Sorok száma
2
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,118" (3,00mm)