M300-FC31005F2-0150L
DigiKey raktári szám
952-4007-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FC31005F2-0150L
Leírás
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")
Pozíciók száma
10
Sorok száma
2
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,118" (3,00mm)