M300-FC21005F2-0450L
DigiKey raktári szám
952-4040-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FC21005F2-0450L
Leírás
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 450MM
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 1,48' (450,00mm)
Kategória
Hossz
1,48' (450,00mm)
Pozíciók száma
10
Sorok száma
2
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,118" (3,00mm)