G125-MC32005L4-0300F
DigiKey raktári szám
G125-MC32005L4-0300F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MC32005L4-0300F
Leírás
1.25MM M/F 20POS 30AWG 300MM
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - dugó 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz
0,984' (300,00mm, 11,81")