G125-FC11005L0-0450L
DigiKey raktári szám
952-4183-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FC11005L0-0450L
Leírás
1.25MM F/L 10POS 26AWG 450MM
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 1,48' (450,00mm)
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Hossz
1,48' (450,00mm)