G125-MH11005L3P
DigiKey raktári szám
952-2704-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MH11005L3P
Leírás
CONN HEADER R/A 10POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MH11005L3P modellek
Kategória
Rögzítés módja
reteszelő zár
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,219" (5,56mm)
Csomagolás
Csík
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Pozíciók száma
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V