G125-MS11005L1R
DigiKey raktári szám
G125-MS11005L1R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS11005L1R
Leírás
CONN HDR VERT 10POS
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MS11005L1R modellek
Kategória
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Aktív
Érintkező tüske bevonata
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Szigetelés színe
fekete
Névleges áram (Amper)
2A
Kialakítás
Névleges feszültség
450VAC/DC
Magasság csatlakozópárral együtt
7,23mm, 7,31mm