G125-MH11005L1R
DigiKey raktári szám
952-G125-MH11005L1RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-G125-MH11005L1RCT-ND - Vágott szalag (CT)
952-G125-MH11005L1RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MH11005L1R
Leírás
CONN HDR R/A 10POS
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MH11005L1R modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,218" (5,55mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A