G125-MV21005L0P
DigiKey raktári szám
952-2815-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MV21005L0P
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MV21005L0P modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,177" (4,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Tasak
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), Pick and Place
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Magasság csatlakozópárral együtt
7,25mm, 7,35mm, 7,7mm