VLM100W-24
DigiKey raktári szám
1800-1130-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VLM100W-24
Leírás
LED DRIVER CV 120-277VAC 24VDC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4A 24V Állandó feszültség LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Kategória
Kimeneti feszültség
24V
Gyártó
ERP Power, LLC
Max. kimeneti áram
4A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
96 W
Csomagolás
Ömlesztve
Minősítések
IP20
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
90°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Hatásfok
93%
Típus
Állandó feszültség
Végződtetés módja
vezetékek
Topológia
AC/DC-átalakító
Méretek
5,39" H. x 1,02" Sz. x 0,75" M. (137,0mm x 26,0mm x 19,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB, CE, cULus
Bemeneti feszültség (min.)
120VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
277VAC