VLM100E-24-T
DigiKey raktári szám
1800-1137-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VLM100E-24-T
Leírás
LED DRVR CV AC/DC 24V 4A
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4A 24V Állandó feszültség LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Kategória
Kimeneti feszültség
24V
Gyártó
ERP Power, LLC
Max. kimeneti áram
4A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
96 W
Csomagolás
Doboz
Minősítések
IP20
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
90°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Hatásfok
93%
Típus
Állandó feszültség
Végződtetés módja
sorkapocs
Topológia
AC/DC-átalakító
Méretek
8,03" H. x 1,03" Sz. x 0,78" M. (204,0mm x 26,3mm x 19,9mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, FCC
Bemeneti feszültség (min.)
220VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
240VAC