VZM100W-24
DigiKey raktári szám
1800-VZM100W-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VZM100W-24
Leírás
90 W, 24 V CV LED DRIVER WITH 0-
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,75A 24V Állandó feszültség LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Kategória
Max. kimeneti áram
3,75A
Gyártó
ERP Power, LLC
Teljesítmény (Watt)
90 W
Sorozat
Sötétítés
analóg
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
OCP, OTP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
IP20
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Típus
Állandó feszültség
Hatásfok
90%
Topológia
AC/DC-átalakító
Végződtetés módja
vezetékek
Kimenetek száma
1
Méretek
5,85" H. x 1,20" Sz. x 0,88" M. (148,7mm x 30,4mm x 22,4mm)
Bemeneti feszültség (min.)
120VAC
Tanúsítvány
cULus, FCC
Bemeneti feszültség (max.)
277VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimeneti feszültség
24V