ESS015W-0300-42
DigiKey raktári szám
1800-1019-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESS015W-0300-42
Leírás
LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 300MA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
300mA 28 ~ 42V Állandó áram LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESS015W-0300-42 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
300mA
Gyártó
ERP Power, LLC
Teljesítmény (Watt)
13 W
Sorozat
Sötétítés
analóg, ELV, Triac
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
OCP, OTP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
IP64
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Hatásfok
87%
Típus
Állandó áram
Végződtetés módja
vezetékek
Topológia
AC/DC-átalakító
Méretek
3,30" H. x 1,57" Sz. x 0,99" M. (83,8mm x 39,9mm x 25,1mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
Bemeneti feszültség (min.)
120VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
277VAC
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
28 ~ 42V