ESS030W-0700-42
DigiKey raktári szám
1800-1000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESS030W-0700-42
Leírás
LED DRIVER CC AC/DC 24-42V 700MA
Részletes leírás
700mA 24 ~ 42V Állandó áram LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
EDA / CAD modellek
ESS030W-0700-42 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
700mA
Teljesítmény (Watt)
29 W
Hatásfok
87%
Méretek
3,30" H. x 1,57" Sz. x 0,99" M. (83,8mm x 39,9mm x 25,1mm)
Bemeneti feszültség (min.)
120VAC
Bemeneti feszültség (max.)
277VAC
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
24 ~ 42V