ESS015W-0350-42
DigiKey raktári szám
1800-1002-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESS015W-0350-42
Leírás
LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 350MA
Részletes leírás
350mA 28 ~ 42V Állandó áram LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
EDA / CAD modellek
ESS015W-0350-42 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
350mA
Teljesítmény (Watt)
15 W
Hatásfok
87%
Méretek
3,30" H. x 1,57" Sz. x 0,99" M. (83,8mm x 39,9mm x 25,1mm)
Bemeneti feszültség (min.)
120VAC
Bemeneti feszültség (max.)
277VAC
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
28 ~ 42V