ESS020W-0700-24
DigiKey raktári szám
1800-1012-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESS020W-0700-24
Leírás
LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 700MA
Részletes leírás
700mA 14 ~ 24V Állandó áram LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
EDA / CAD modellek
ESS020W-0700-24 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
700mA
Teljesítmény (Watt)
17 W
Hatásfok
87%
Méretek
3,30" H. x 1,57" Sz. x 0,99" M. (83,8mm x 39,9mm x 25,1mm)
Bemeneti feszültség (min.)
120VAC
Bemeneti feszültség (max.)
277VAC
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
14 ~ 24V