SM0125-064-ATH
DigiKey raktári szám
2610-SM0125-064-ATH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM0125-064-ATH
Leírás
CAPACITOR 125F 0%/20% 64V CHAS
Vevői azonosító
Részletes leírás
125 F (EDLC) szuperkondenzátor 64 V modul 8mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Gyártó
LICAP Technologies, Inc.
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
modul
Kapacitás
125 F
Méretek
16,280" H. x 10,866" Sz. (413,50mm x 276,00mm)
Tűrés
0%, +20%
Max. magasság (beültetve)
7,126" (181,00mm)
Névleges feszültség
64 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
8mohm