MFBM1V1005-601-R
DigiKey raktári szám
283-MFBM1V1005-601-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MFBM1V1005-601-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MFBM1V1005-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFBM1V1005-601-R
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 500mA 500mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MFBM1V1005-601-R modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,026" (0,65mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz