SRF0905-501Y
DigiKey raktári szám
SRF0905-501YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF0905-501YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF0905-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF0905-501Y
Leírás
CMC 500UH 1A 2LN 1 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1 kOhms @ 1 MHz 1A DCR 150mohm
EDA / CAD modellek
SRF0905-501Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Méretek
0,362" H. x 0,236" Sz. (9,20mm x 6,00mm)
Max. magasság
0,209" (5,30mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 1 MHz
Induktivitás / frekvencia
500 µH @ 100 kHz