GW JTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33
DigiKey raktári szám
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED DURIS E NEUT WHT 4000K 2835
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED világítás DURIS® E 2835 fehér, Természetes 4000K 2,95V 60mA 120° 1113 (2835 metrikus)
Kategória
CRI (színvisszaadási index)
80
Gyrt.
Max. áram
150mA
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1113 (2835 metrikus)
Szín
Gyártói tokozás
2835
CCT (K)
4000K
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon
31lm (27lm ~ 35lm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Üzemi áram
60mA
Tok termikus ellenállása
25°C/W
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,95V