ESD9R3.3ST5G
DigiKey raktári szám
ESD9R3.3ST5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ESD9R3.3ST5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
ESD9R3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD9R3.3ST5G
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 7.8VC SOD923
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7,8V bilincs 1A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-923
EDA / CAD modellek
ESD9R3.3ST5G modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
0,5pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
SOD-923
Átütési feszültség (min.)
4,8V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
7,8V