O24M000000S022
DigiKey raktári szám
535-O24M000000S022TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-O24M000000S022CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-O24M000000S022DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
O24M000000S022
Leírás
XTAL OSC XO 24MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
3,5mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Kimenet
CMOS
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)