HSL1020-3R8506-R
DigiKey raktári szám
283-HSL1020-3R8506-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSL1020-3R8506-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 50F 3.8V
Részletes leírás
50 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 450mohm 1000 óra / 60°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 60°C
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
50 F
Méretek
0,413" átmérő (10,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
450mohm