CHT-5R5L255R-TW
DigiKey raktári szám
4688-CHT-5R5L255R-TW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CHT-5R5L255R-TW
Leírás
5.5V 2.5F 20*10*22 T/DA EDLC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 150mohm / 1kHz 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
CDA (Zhifengwei Technology)
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,610" (15,50mm)
Kapacitás
2.5 F
Méretek
0,787" H. x 0,394" Sz. (20,00mm x 10,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,925" (23,50mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150mohm / 1kHz